علی طیب نیا، وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی به عنوان دانشمند اقتصادی مدال ویژه بنیاد ‘لی کوان یو’ سنگاپور را دریافت می‌کند.

علی طیب نیا، وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی به عنوان دانشمند اقتصادی مدال ویژه بنیاد ‘لی کوان یو’ سنگاپور را دریافت می‌کند.

به گزارش ایبِنا، جواد انصاری سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور گفت: علی طیب نیا، وزیر سابق اقتصاد به دعوت بنیاد ‘لی کوان یو’ سنگاپور، برای دریافت مدال ویژه علوم اقتصادی فردا (یکشنبه) به این کشور سفر می کند.

وی افزود: برای نخستین بار است که یک اقتصاددان ایرانی به عنوان دانشمند اقتصادی برای دریافت چنین جایزه ای انتخاب می شود. به گفته انصاری، در سفر پنج روزه طیب نیا به سنگاپور، وی علاوه بر شرکت در مراسم اعطای مدال مذکور، با تعدادی از مقام های ارشد اقتصادی و سیاسی سنگاپور دیدار و گفت وگو می کند.

علاوه براین طیب نیا در میزگرد تخصصی موسسه مطالعات بین المللی راجاراتنام شرکت و همچنین در جمع مدیران شرکت های بزرگ تجاری در فدراسیون تجارت سنگاپور سخنرانی خواهد داشت.

انصاری گفت: طیب نیا قرار است از برخی مراکز مهم اقتصادی سنگاپور از جمله شهرک صنعتی و تاسیسات عظیم نفتی در جزیره جورونگ و بازار بورس بازدید داشته باشد و با مسئولان سازمان سرمایه گذاری سنگاپور نیز دیدار و مذاکره خواهد کرد.

در این سفر که با هماهنگی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور و وزارت امور خارجه این کشور برنامه ریزی شده، دو تن از مدیران ارشد سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی و سازمان بورس ایران طیب نیا را همراهی می کنند.

دیدگاه

دیدگاهها بسته شد.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha