اپلیکیشن موبایل تأمین اجتماعی من در نسخه جدید منتشر شد

اپلیکیشن موبایل تأمین اجتماعی من در نسخه جدید منتشر شد

علی معیری گفت: در راستای ارائه خدمات غیرحضوری به مخاطبین این سازمان و با توجه به استقبال خوب بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان از اپلیکیشن “تأمین اجتماعی من”، نسخه ۵،۳،۱ این اپلیکیشن در دو نسخه Android و iOS پیاده‌سازی و منتشر شد.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به قابلیت‌های جدید آخرین نسخه این اپلیکیشن اظهار داشت: در راستای تکمیل نمایه‌سازی توصیفی، امکان نمایش تقویم سوابق بیمه ای کاربران به نسخه قبلی اضافه شده است.

وی افزود: همچنین سوابق درمانی (نسخ درمانی) تمامی مراکز ارائه‌کننده خدمات درمانی طرف قرارداد برای بیمه‌شدگان نمایش داده می‌شود و میز خدمت الکترونیک به تفکیک نوع خدمت، فرآیندهای هر خدمت و ورود به سامانه هر خدمت، طراحی و ارائه شده است.

معیری ادامه داد: آشنایی با قوانین و معرفی خدمات بیمه ایرانیان خارج از کشور، بیمه ایرانیان اعزام به خارج از کشور و بیمه اتباع خارجی، معرفی و امکان تماس با کارگزاران رسمی برون مرزی، ارائه اطلاعات تماس و مکان جغرافیایی تمامی مراکز ارائه خدمت سازمان و تأمین‌کنندگان (کارگزاری‌ها و غیره) و ارتباط پویا با بانک اطلاعاتی مکان محور مراکز ارائه خدمت، از دیگر قابلیت‌های این نسخه است.

وی اضافه کرد: امکان نمایش موقعیت کاربر روی نقشه، نمایش نزدیک ترین مرکز به کاربر به همراه امکان جستجو به تفکیک نوع مرکز، بهبود واسط کاربری و رفع اشکالات گزارش شده توسط کاربران از قابلیت‌های دیگر این نسخه جدید محسوب می‌شود.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های تامین اجتماعی تصریح کرد: در حال حاضر نسخه جدید اپلیکیشن در مارکت کافه بازار و سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی https://tamin.ir/News/item/48775  و همچنین شماره گیری #۱۴۲۰*۱۴۲* در دسترس مخاطبین سازمان تامین اجتماعی قرار دارد و قابل دانلود است.

معیری گفت: از طریق اپلیکیشن ” تامین اجتماعی من” هر بیمه شده قادر است پس از وارد نمودن نام کاربری، گذر واژه و شماره تلفن همراه، نمایه ساز توصیفی از اطلاعات هویتی خود، تمامی سوابق بیمه‌ای به تفکیک سال و کارگاه، تمامی سوابق درمانی غیرملکی به تفکیک سال و نمایش تاریخ نسخه، اطلاعات بیمه‌ای مشتمل بر مشاهده آخرین روز کارکرد سابقه، آخرین دستمزد، وضعیت حمایت‌های درمانی، وضعیت بیمه پرداز، نوع بیمه، مشخصات شعبه و کارگاه را مشاهده نماید.

وی افزود: استعلام مستمری بگیران با قابلیت نمایش آخرین فیش مستمری، استعلام و نمایش میزان بدهی‌های کارفرمایان به صورت برآوردی و قطعی برای تمامی کارگاه‌ها، نمایش اطلاعات مکان محور مراکز سازمان تامین اجتماعی، میز خدمت الکترونیک به تفکیک نوع خدمت، فرایندهای هر خدمت و ورود به سامانه، از دیگر خدمات غیرحضوری است که از طریق اپلیکیشن “تامین اجتماعی من” به مخاطبان ارائه می‌شود.

منبع :http://iranaccnews.com/

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما